Έκλεισε εχθές, 14/6/2022, ο κύκλος και αυτής της χρονιάς. Αποχαιρετήσαμε με συγκίνηση και χαρά τα παιδιά μας της ΣΤ τάξης, ευχόμενοι η νέα τους περιπέτεια στο γυμνάσιο να έχει πάντα επιτυχίες. Ο σύλλογος γονέων και κηδεμόνων που βρίσκεται πάντα δίπλα στο σχολείο και τα παιδιά, μοίρασαν τα καθιερωμένα αναμνηστικά τους και έκαναν μία μικρή κλήρωση για τρία τυχερά παιδιά του σχολείου μας. Τα δώρα ήταν ένα skateboard, ένα ζευγάρι ασύρματα ακουστικά και μία τσάντα πλάτης.
Ο σύλλογος γονέων και κηδεμόνων αλλά και οι εκπαιδευτικοί του σχολείου, ευχόμαστε να είναι πάντα καλότυχοι στην ζωή τους.
Εκ μέρους του συλλόγου γονέων και κηδεμόνων, θα θέλαμε να ευχαριστήσουμε για την εξαιρετική συνεργασία τον Διευθυντή μας κ. Μονοχάρη, τους εκπαιδευτικούς μας, την κ. Τζένη, την κ. Χριστίνα καθώς και τις κ.κ. Ανθούλα και Έλενα, οι οποίοι περιβάλλουν με αγάπη και φροντίδα τα παιδιά μας. Τέλος, θα θέλαμε να ευχαριστήσουμε όλους τους γονείς για την συμπαράστασή τους.
Καλό καλοκαίρι με υγεία σε όλους.